Nie wiem kiedy minął kwiecień, ale na pewno był to najcieplejszy początek wiosny od wielu lat. Jako wieczny zmarźlak bardzo to doceniam 😉 Kwiecień był też miesiącem, w którym ukazały się aż trzy publikacje maszroomowych projektów wnętrz, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Każdy, nawet najlepszy architekt wnętrz cieszy się, gdy jego projekty są doceniane przez szerszą publiczność.

Projekt wnętrz pokoju dziecięcego Warszawa

Apartament na Mokotwskiej

Projekt wnętrz pokoju jedenastolatka, którego fascynuje piłka nożna. Jak się okazało projekt był dość kontrowersyjny za sprawą tapety. Wśród wielu komentarzy jakie otrzymałam na Facebooku, pojawiały się takie, że tapeta jest za ciemna do pokoju dziecka. Zgadzam się, tapeta jest ciemna. Czy jest za ciemna do pokoju dziecka? To oczywiście zależy od samego dziecka. Do każdego projektu (i klienta) podchodzę indywidualnie. Jeśli klient życzy sobie mieszkanie jasne/ciemne/nowoczesne/skandynawskie to przygotowuję taki projekt, w którym dana osoba nie tylko będzie się czuć dobrze, ale który również będzie ładny, spójny i ciekawy. Projekt wnętrz tego pokoju jest częścią większego projektu apartamentu i idealnie wpisuje się w styl reszty mieszkania.

Apartament na MokotwskiejW przypadku projektu wnętrz tego pokoju, młody lokator był zachwycony. Czy taki pokój będzie się podobał wszystkim dzieciom? Oczywiście nie, nie ma takiego wnętrza, które spełni oczekiwania każdego. A na komentarze w stylu „nawet w porządku, ale nie mogłabym tu mieszkać ” zawsze odpowiadam „to dobrze, bo to nie Twoje mieszkanie” 😉 Najgorsze co może być to identyczne wnętrza, które nic nie mówią o właścicielach. Apartament na MokotwskiejOd kliku osób dostałam pytania co to za tapeta. Jeżeli też chcielibyście dodać odrobinę egzotyki do swoich wnętrz, to bardzo ją polecam. Jest to tapeta luksusowego producenta Londonart. W Warszawie można ją zamówić w sklepie z wyposażeniem wnętrz Interium. Wszystkie tapety Londonart są grube, mięsiste i wyglądają jak dzieła sztuki. Warto zobaczyć je na żywo, bo zdjęcia zdecydowanie nie oddają ich wysokiej jakości. Apartament na MokotwskiejPublikację tego projektu wnętrz możecie obejrzeć na stronie urzadzamy.pl.

Projekt wnętrz Żoliborz Artystyczny Warszawa

Czytelnicy bloga mogą kojarzyć to mieszkanie z wpisu o skrzynkach i o publikacji projektu w M jak mieszkanie.

Skwarscy0011 3 1024x683

Projekt wnętrz można opisać jako miks geometrii, mebli w stylu vintage i koloru niebieskiego.IMG 3516 683x1024Publikację możecie obejrzeć w serwisie urządzamy.pl. 

Projekt wnętrz Jana Kazimierza Warszawa

Okolice warszawskiej ulicy Jana Kazimierza to dynamicznie rozwijający się rejon, który przyciąga wiele młodych osób. O tym jak powstawał projekt wnętrz tego mieszkania, pisałam w jednym z poprzednich wpisów.

jk 5 1Cechy charakterystyczne tego projektu wnętrz to podłoga z szerokich dębowych desek oraz czarne i miedziane dodatki. jk

Całą publikację możecie obejrzeć na urzadzamy.pl.

Plany studia projektowania wnętrz

Pracuję nad nowymi projektami wnętrz i powoli przygotowuję sesje zdjęciowe gotowych mieszkań, którymi oczywiście wkrótce się podzielę. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku i Instagramie. O innych publikacjach projektów wnętrz pisałam na blogu.