Case Study – Projekt wnętrz Warszawa Jana Kazimierza

Case Study – Projekt wnętrz Warszawa Jana Kazimierza

W zeszłym roku wspominałam o rozpoczęciu prac nad projektem wnętrz mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli. Zanim ruszyły jakiekolwiek prace wykończeniowe najpierw przygotowałam projekt funkcjonalny w którym zmieniłam układ wnętrz. Rozkład pomieszczeń zaproponowany przez dewelopera nie spełniał potrzeb moich klientów. Plan mieszkania Nexity oraz moje poprawki możecie zobaczyć w poprzednim wpisie. Przestrzeń miała być wygodna i funkcjonalna. Nowy układ dużo bardziej odpowiadał właścicielom. Żaden inny nie był nawet brany pod uwagę. Gospodarze wybrali styl nowoczesny i spokojną, neutralną kolorystykę w której czują się najlepiej. Wyrafinowania dodają czarne dodatki i oprawy oświetleniowe. Powstał projekt wnętrz o ponadczasowej urodzie, które nieprędko się znudzi i wyjdzie z mody.

Klienci zrezygnowali z telewizora, gdyby jednak w przyszłości zmienili zdanie to wystarczy, że skorzystają z gniazdek schowanych w białej, podwieszanej szafce.
W projekcie kuchni wykorzystałam dwa rodzaje frontów – jasnoszare i drewniane. Odcień drewna został dobrany do koloru podłogi. W drewnianej zabudowie umieszczone jest wygodne, wysokie cargo. Najlepsi architekci wnętrz wykorzystują w swoich projektach naturalne materiały, takie jak drewno.
Kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc otwartą, przenikającą się przestrzeń. Poszczególne strefy wydzielone są przemyślanym ustawieniem mebli. Przesłona karnisza ma dodatkową funkcję – ukrywa ekran projektora. Sypialnia z wygodnym łóżkiem robionym na zamówienie jest bardzo przytulna i intymna. Częścią projektu łóżka jest mała toaletka umieszczona przy oknie. 

Jak wyglądał postęp prac wykończeniowych i jak prezentowało się samo mieszkanie możecie zobaczyć w mojej relacji z nadzoru. Sesja mieszkania była wykonana jakiś czas temu, natomiast dopiero ostatnio  miałam chwilę, aby wrzucić ją do sieci. Wszystkie zdjęcia dostępne są również w zakładce portfolio. Mam nadzieję, że projekt wnętrz mieszkania przypadł Wam do gustu. Dajcie znać!


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.