Od lat jestem fanką Przyjaciół. Serial obejrzałam kilkukrotnie i pewnie jeszcze kilka razy do niego wrócę. Co jakiś czas sprawdzam co słychać u aktorów grających główne role. Co słychać i jak mieszkają. Jak dotychczas moim ulubionym miejscem jest dom Moniki Geller, czyli Courteney Cox. Miejscami minimalistyczny (kuchnia), ogólnie robi bardzo przyjemne i przytulne wrażenie.

Salon Courteney Cox z Przyjaciół z szarą kanapą

Olbrzymie okna wpuszczają dużo światła do wnętrz oraz pozwalają rozkoszować się pięknym widokiem oceanu. 
Salon Courteney Cox z Przyjaciół z białą kanapą i kominkiem

Biała kuchnia w wysokim połysku na pierwszy rzut oka wydaje się nieco sterylna. Jednak kamień na podłodze, drewniane stołki i naturalne rośliny dodają wnętrzu ciepła i przytulności.

Biała kuchnia na wysoki połysk

Największy urok wnętrz tkwi w dodatkach.
Dodatki we wnętrzach - konsola i obraz

courtney-cox-house-9

DOm w malibu california

Łazience w ciemnym drewnie ciepła dodaje jasny dywan i welurowy fotel.

Łazienka w ciemnym drewnie z dywanem

courtney-cox-house-8

Dom został wybudowany w 1950 roku i jest zlokalizowany na klifie. Lokalizacja na pewno przydaje się, aby odstraszyć natrętnych fanów i paparazzi.

courtney-cox-house-5

Goście nie muszą się jednak niczego obawiać. Na tarasie jest sporo miejsca do wylegiwania i opalania. W końcu to Malibu!

Courteney Cox, Malibu Elle Decor

Najbardziej rozpoznawalnym elementem tego domu jest jednak nie taras, ale dzieło Harlanda Millera. I’ve been down but this is ridiculous. Czyż nie tak?

courteney-cox-home-ed-0711-02

via  

Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku Instagramie.