Dawno nie umieszczałam na blogu zdjęć domów gwiazd. A jest co nadrabiać. Dzisiaj wybrałam dla Was zdjęcia nowojorskiego apartamentu Meg Ryan. Dla przypomnienia sympatyczna gwiazda Kiedy Harry poznał Sally wygląda tak:

Meg Ryan w apartamencieWybrałam ten apartament nieprzypadkowo. Oczywiście niewiele osób może sobie pozwolić na zakup takiego mieszkania, ale jest w nim kilka elementów które możemy przenieść do naszych wnętrz.

Salon w apartamencie

Projekt luksusowego apartamentu

Apartament zgrabnie łączy elementy rustykalne z klimatem loftu. Świetne połączenie!

Co możemy wykorzystać w naszych wnętrzach?

Projekt apartamentu kuchnia

Czarno biała baza jest świetnym tłem dla industrialnych i rustykalnych mebli i dodatków.

Luksusowa kuchnia

Choć nie każdego stać na marmurowy blat w kuchni, to podobne krzesła i lampy można znaleźć polskich sklepach. I to w przyzwoitych cenach.

Projekt luksusowego apartamentu

Podejrzewam, że sama ta sypialnia jest wielkości wielu polskich mieszkań 😉 Jest jednak coś co możemy ściągnąć – naturalne materiały. Nawet H&M Home ma swojej ofercie zasłonki z lnu.

Luksusowa łazienka

W łazience królują proste, podłużne płytki jakich jest wiele w sklepach z wyposażeniem łazienek. Do tego czarna, industrialna lampa i mamy prosty przepis na piękną łazienkę.

Projekt luksusowego apartamentu

via

Jak Wam się podoba ten apartament?

Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku Instagramie.