Domy gwiazd: Lauren Conrad

Domy gwiazd: Lauren Conrad

Bardzo kobiecy apartament

Jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia tego mieszkania, pierwsze co przyszło mi do głowy, to to że jest bardzo babskie. W jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pikowania, kryształowy żyrandol i odrobina złota. Brzmi kiczowato, ale to mieszkanie wcale takie nie jest. Jest kilka elementów lekko rustykalnych (między innymi bielone krzesła i cegła), ale mimo wszystko najbliżej mu do stylu glamour.

1

Lauren ewidentnie nie boi się mocnych kolorów. Intensywna pomarańcza i cytryna przyciągają wzrok. Nie są to typowe kolory z jakimi kojarzymy styl glamour. Niestety wiele osób zna glamour tylko w ciemnej wersji: śliwkowe ściany, dużo czerni i srebrne, barokowe lustra.

2

Osobiście lubię jak żyrandole wiszą trochę niżej nad stołem. Jednak rozumiem, że obniżenie tego mogłoby grozić uszkodzeniem oczu.

7

Biała, klasyczna kuchnia jest starannie dopracowana. Dzięki elementom retro takim jak bateria kuchenna i kafelki nabrała charakteru.

9

Glamour nie lubi półśrodków. Jak blaty, to tylko z naturalnego kamienia. Żadnego udawania.

3

Mieszkanie jest bardzo wysokie, dzięki czemu Lauren mogła sobie pozwolić na olbrzymie lampy. Sofa chesterfield w jasnej tapicerce zupełnie nie wygląda jak z brytyjskiego pubu.

4

Kominek jest centralnym punktem salonu. Przed nim szaleje miks mebli: sofa chesterfield, marokańskie pufy i kryształowy żyrandol.

5

Bardzo wysokie wnętrza często są wyzwaniem. Zwykła, biała ściana wyglądałaby pusto. Świetnie prezentuje się połączenie białej, metalowej barierki i ciepłych, drewnianych stopni.

8

Jedyna mroczna część mieszkania: bar. Granit, złoto, lustro i alkohol.

6

Mam nadzieję, że wszystkich antyfanów stylu glamour mieszkanie Lauren do siebie przekonało. Na pewno warto poświęcić trochę czasu i odnaleźć swoja wersję tego stylu. Daj znać jakie są Twoje odczucia.

via


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?