Uwielbiam przeglądać stronę Architectural Digest. Styl amerykański znacząco różni się od europejskiego, więc dobrze jest zerknąć co w trawie piszczy również za oceanem. A AD zawsze jest świetnym źródłem inspiracji. Ostatnio jednak trafiłam na artykuł, który wywołał we mnie dość mieszane uczucia.

Jakie projekty wnętrz pojawiają się w AD?

Każdy na pewno słyszał o piosenkarzu Lionelu Richie. O jego córce zapewne trochę mniej osób. Wydaje mi się, że jej sława jednak nie dotarła do Polski w takiej mierze jak jej ojca. A może się mylę? Otóż Nicole zaczęła być rozpoznawalna szerszemu gronu po występie w reality show The Simple Life w którym wzięła udział wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Paris Hilton. Przyjaźń niestety skończyła się szybciej niż program. Obecnie Nicole jest głównie projektantką ubrań, ma swoją markę House of Harlow 1960. Dlaczego o tym piszę? W kwietniu, na łamach AD Nicole zaprezentowała swój… kurnik. Nie, to nie pomyłka. AD opublikował zdjęcia kurnika.

projekt rezydencji

Czy tylko mi wydaje się to absurdalne? AD chęć pokazania kurnika tłumaczy tym, iż Nicole zadbała aby był dopasowany do reszty posiadłości. Zaiste kurnik prezentuje się wyśmienicie:

projekt domu

Kolor i styl „elewacji” został dobrany do willi gwiazdy. Oprócz Nicole w sesji wzięły również udział kury:

projekt ogrodu

Trzeba przyznać, że prezentowały się świetnie, charakteryzacja była zbędna. W przeciwieństwie do Nicole, która wystąpiła w specjalnym pióropuszu.

projekt posiadłości

Choć możliwe, że zawsze tak wygląda, gdy zbiera jajka.

projekt domu

Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku Instagramie.