John i Chrissy są jedną z tych par, które wyglądają jak rodzeństwo. Dokładnie jak bardzo ładne rodzeństwo. Niedawno ta sympatyczna para kupiła apartament w Nowym Jorku. Lekko mroczny i nastrojowy, ale zdecydowanie nie ponury.

John Legend Chrissy Teigen w swoim apartamencie

Na granicy Little Italy i NoLita

Pierwsze co przyciąga wzrok to paleta kolorów. Różne odcienie brązów, granatu i szarości. Całość uzupełniają złote dodatki.

Tak jak w salonie Lauren Conrad, również tutaj króluje chesterfield. Jednak ciemna tapicerka zupełnie odmieniła tą kanapę. Ogromne wrażenie robią fotele spięte paskami projektu Arne Norell. Idealnie dopełniają wnętrze.

Salon z chesterfieldem

Przed remontem kuchnia była biała i nowoczesna. Teraz jest to ulubione miejsce gospodarzy. W nowej kuchni meble wykonano w ciemnym drewnie. W przestrzeni międzyszafkowej zagościły romantyczne kwiaty a od złotych taboretów nie można oderwać wzroku. W sumie nic dziwnego, że kuchnia została tak dopracowana. Chrissy uwielbia gotować a jej poczynania można śledzić na blogu Delushious. Niesamowite, że przyrządzając takie pyszności, ciągle ma niesamowitą figurę. Na pewno John wyjada jej jedzenie.

Kuchnia i złote stołki

Zbliżenie na mozaikę w której się zakochałam:

mozaika w kwaity na zamówienie

 via

Olbrzymi żyrandol nawiązuje do stylu glamour.

Niebieska jadalnia

W sypialni użyto naturalnych materiałów, takich jak drewno i skóra. Bazą kolorystyczną są kolory ziemi, czyli różne odcienie brązu oraz odrobina beżu i oliwki. Złoty kolor (tutaj żyrandola) jest elementem spajającym sypialnię z pozostałymi pomieszczeniami.

sYpialnia ze ścianą z drewna

Ściana ze starych desek i czerwona cegła nadają głębi. Jakże nieciekawe byłoby to wnętrze ze zwykłymi ścianami i bez obrazu Lynne Mapp! W domu muzyka niewątpliwie nie mogło zabraknąć fortepianu.

Pokój muzyczny

via

Apartament, choć w ciemnych barwach nie jest przygnębiający ani depresyjny. Mam nadzieję, że Wam również się podoba.

Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku Instagramie.