Najnowsza publikacja projektu wnętrz

Międzynarodowy wnętrzarski portal Homify po raz kolejny opublikował zdjęcia wnętrz zaprojektowanych przez Maszroom. Zapraszam do przeczytania artykułu 7 ways to create different zones in a small home na hongkońskiej wersji strony, gdzie możecie przeczytać o projekcie Flooring is always another good way of defining the various zones in a home. Najlepsi architekci wnętrz mają w swoim portfolio wiele publikacji.

Otwarta przestrzeń na salon i jadalnię w stylu skandynawskim

Publikacja w polskim portalu wnętrzarskim

W ostatnim czasie inny projekt wnętrz Maszroom również doczekał się publikacji. W artykule o projektach kuchni na stronie Homebook  został zaprezentowany projekt wnętrz stworzony przez studio projektowe Maszroom. Cytat z artykułu: Jeśli wybierasz zmywarkę do zabudowy nietrudno zgadnąć, że w kuchennych wnętrzu cenisz zarówno wygodę, jak i estetykę.

Kuchnia z pomarańczowymi płytkami i białym stołem kuchennym

Oczywiście zapraszam wszystkich do lektury i zachęcam do śledzenia maszroomowych dokonań. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym Warszawa to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku i Instagramie.  O innych publikacjach projektów wnętrz pisałam na blogu.