Pamiętacie serial Pełna chata? W dzieciństwie go uwielbiałam. Jeśli choć raz oglądaliście jakiś odcinek, to na pewno kojarzycie najmłodszą córkę, Michelle. Grały ją siostry bliźniaczki Ashley i Mary Kate Olsen. Jakiś czas temu dziewczyny porzuciły karierę aktorską na rzecz projektowania ubrań. Był to świetny wybór, wszystkie marki odzieżowe które w międzyczasie założyły, odniosły olbrzymi sukces. Obecnie prowadzą markę The Row.

Jak mieszka Ashley Olsen?

W zeszłym roku Ashley kupiła nowy apartament w modnej nowojorskiej dzielnicy Greenwich Village. Choć sama często ubiera się w mocno ozdobnym stylu boho:

Siostry Olsen na gali Met

jej apartament jest urządzony raczej nieskomplikowanie. We wszystkich wnętrzach ułożono taką samą podłogę z orzecha włoskiego w elegancki wzór we francuską jodełkę. Na stolarkę drzwiową i okienną wybrano jasny dąb. Bardzo ładna baza, która nie wybija się za mocno i nie odwraca uwagi od reszty wyposażenia. Ciemne ściany lub drewno mogłyby zbytnio przytłoczyć resztę spokojnego wyposażenia.

przestronny salon

Białe ściany potęgują efekt przestronności. Niesamowite wrażenie robi rząd czarnych kolumn. Jestem też fanką prostego, pikowanego szezlongu w stylu Bauhaus.

luksusowe wnętrze

Dębowa zabudowa kuchenna dzięki „panelowym” frontom nabrała charakteru. Bardzo podoba mi się też „powtórzenie” lamp w kuchni i jadalni. Inne modele, ale o podobnym rozmiarze i kształcie nadają wnętrzu rytm.

przestronna kuchnia

Zamiast zwykłych ścian, jadalnię od reszty pomieszczeń oddzielają przeszklone drzwi w stylu industrialnym.

luksusowa jadalnia

Cała łazienka wyłożona jest eleganckim marmurem Calacatta.

marmurowa łazienka

Sypialnia, tak jak i pozostałe pomieszczenia została wyposażona prosto, ale z nutką modernizmu. Zwróćcie uwagę na piękne stoliki nocne!

sypialnia w apartamencie

via

Jak Wam się podobają te wnętrza? Niech nie zmyli Was prostota, ten apartament kosztował małą fortunę, ponad 7 mln dolarów.

Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku Instagramie.