Moje projekty – postęp prac na Woli

Moje projekty – postęp prac na Woli

W lutym opisywałam jeden z moich projektów – mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza (tutaj). W chwili obecnej większość prac już jest skończona. Moi klienci czekają tylko na zabudowę meblową i można się wprowadzać!

Jak wyglądało mieszkanie w trakcie prac remontowych?

Dzisiaj chciałabym się podzielić kilkoma zdjęciami, wykonanymi w trakcie remontu. Nie oddają one jeszcze klimatu całości, ale coś niecoś już widać.

Łazienka:

Projekt łazienki

Do łazienki wybrałam baterie podtynkowe. Przede wszystkim są bardziej estetyczne niż natynkowe, ale zwykle moi klienci najbardziej je doceniają podczas sprzątania ;) Jak się przyjrzeć temu zdjęciu to można dostrzec, że białe płytki występują w dwóch rozmiarach. Zamiast klasycznego brodzika, podłogę pokrywają płytki.

Kuchnia:Projekt kuchni

Nie mogę się doczekać końcowego efektu kuchni. Zakochałam się w tych płytkach, są przepiękne! I mają idealny odcień, taki bardzo delikatny gołębi szary. Kuchnia częściowo będzie wykonana z forniru drewnianego, więc jest to idealne połączenie.

Salon:Projekt salonu

Ten otwór, który widać w suficie to miejsce w którym zawiśnie projektor. Choć na ścianie widać sztukaterię, to moi klienci nie chcieli zbyt klasycznego mieszkania. Przełamaniem jest m.in. czarna lampa na szynie i kilka innych elementów, których jeszcze nie ma na zdjęciach ;)

Sypialnia:Projekt sypialni

W sypialni dominować będzie granat. Wystające kable są przygotowane do podłączenia miedzianych kinkietów. Miedź doskonale pasuje do wszelkich odcieni niebieskiego. Powtórzenie sztukaterii w sypialni sprawia, że wystrój mieszkania jest spójny.

Prace remontowe

Uwielbiam śledzić postęp prac, ale i tak najprzyjemniejszy jest moment oglądania gotowego, całkowicie urządzonego mieszkania. Zawsze z niecierpliwością czekam na zakończenie każdego projektu.

 


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?