Moje projekty – kwietniowe publikacje

Moje projekty – kwietniowe publikacje

Nie wiem kiedy minął kwiecień, ale na pewno był to najcieplejszy początek wiosny od wielu lat. Jako wieczny zmarźlak bardzo to doceniam ;) Kwiecień był też miesiącem w którym ukazały się aż trzy publikacje maszroomowych projektów, co oczywiście bardzo mnie cieszy.

Boisko w dżungli

Apartament na Mokotwskiej

Projekt pokoju jedenastolatka, którego fascynuje piłka nożna. Jak się okazało projekt był dość kontrowersyjny za sprawą tapety. Wśród wielu komentarzy jakie otrzymałam na Facebooku, pojawiały się takie, że tapeta jest za ciemna do pokoju dziecka. Zgadzam się, tapeta jest ciemna. Czy jest za ciemna do pokoju dziecka? To oczywiście zależy od samego dziecka. Do każdego projektu (i klienta) podchodzę indywidualnie. Jeśli klient życzy sobie mieszkanie jasne/ciemne/nowoczesne/skandynawskie to przygotowuję taki projekt, w którym dana osoba nie tylko będzie się czuć dobrze, ale który również będzie ładny, spójny i ciekawy.Projekt tego pokoju jest częścią większego projektu apartamentu i idealnie wpisuje się w styl reszty mieszkania.

Apartament na MokotwskiejW przypadku tego pokoju, młody lokator był zachwycony. Czy taki pokój będzie się podobał wszystkim dzieciom? Oczywiście nie, nie ma takiego wnętrza, które spełni oczekiwania każdego. A na komentarze w stylu „nawet w porządku, ale nie mogłabym tu mieszkać ” zawsze odpowiadam „to dobrze, bo to nie Twoje mieszkanie” ;) Najgorsze co może być to identyczne wnętrza, które nic nie mówią o właścicielach. Apartament na MokotwskiejOd kliku osób dostałam pytania co to za tapeta. Jeżeli też chcielibyście dodać odrobinę egzotyki do swoich wnętrz, to bardzo ją polecam. Jest to tapeta producenta Londonart. W Warszawie można ją zamówić w sklepie Interium. Wszystkie tapety Londonart są grube, mięsiste i wyglądają jak dzieła sztuki. Warto zobaczyć je na żywo, bo zdjęcia zdecydowanie nie oddają ich wysokiej jakości. Apartament na MokotwskiejPublikację tego projektu możecie obejrzeć na stronie urzadzamy.pl.

Żoliborz Artystyczny

Czytelnicy bloga mogą kojarzyć to mieszkanie z tego i tego wpisu.

Miks geometrii, mebli w stylu vintage i koloru niebieskiego.Publikację możecie obejrzeć tutaj.

Jana Kazimierza

Projekt mieszkania na warszawskiej Woli. Dynamicznie rozwijająca się okolica, która przyciąga wiele młodych osób.

Cechy charakterystyczne tego projektu to podłoga z szerokich desek oraz czarne i miedziane dodatki. 

Publikacja jest dostępna pod tym linkiem.

Co dalej?

Dużo projektuję i powoli przygotowuję nowe sesje mieszkań, którymi oczywiście wkrótce się podzielę! Jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku i Instagramie.


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?