Moje projekty – Jana Kazimierza

Moje projekty – Jana Kazimierza

W zeszłym roku wspominałam o projekcie na Woli. Zanim ruszyły jakiekolwiek prace remontowe najpierw został zmieniony układ samego wnętrza. Rozkład pomieszczeń zaproponowany przez dewelopera nie spełniał potrzeb moich klientów. Plan mieszkania Nexity oraz moje poprawki możecie zobaczyć tutaj. Przestrzeń miała być wygodna i funkcjonalna. Nowy układ dużo bardziej odpowiadał właścicielom. Żaden inny nie był nawet brany pod uwagę. Gospodarze wybrali styl nowoczesny i spokojną, neutralną kolorystykę w której czują się najlepiej. Wyrafinowania dodają czarne dodatki i oprawy oświetleniowe. Powstało wnętrze o ponadczasowej urodzie, które nieprędko się znudzi i wyjdzie z mody.

Klienci zrezygnowali z telewizora, gdyby jednak w przyszłości zmienili zdanie to wystarczy, że skorzystają z gniazdek schowanych w białej, podwieszanej szafce.
W zabudowie kuchennej wykorzystano dwa rodzaje frontów – jasnoszare i w drewnie. Odcień drewna został dobrany do koloru podłogi. W wysokiej zabudowie umieszczone jest wygodne, wysokie cargo.
Kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc otwartą, przenikającą się przestrzeń. Poszczególne strefy wydzielone są przemyślanym ustawieniem mebli. Przesłona karnisza ma dodatkową funkcję – ukrywa ekran projektora. Strefa nocna z wygodnym łóżkiem robionym na zamówienie jest bardziej przytulna i intymna.

Pod tym linkiem obejrzycie zdjęcia mieszkania w trakcie remontu. Sesja mieszkania była wykonana jakiś czas temu, natomiast dopiero ostatnio  miałam chwilę, aby wrzucić ją do sieci. Wszystkie zdjęcia dostępne są również w zakładce portfolio. Mam nadzieję, że mieszkanie przypadło Wam do gustu. Dajcie znać!


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?