Wilanów

projekt wnętrz wilanów

Mieszkanie na Wilanowie

Projekt mieszkania zaprojektowanego dla pary z małym dzieckiem. Połączenie kuchni z salonem pozwala na swobodną wędrówkę światła, które subtelnie rozjaśnia najodleglejsze zakątki wnętrza. W ciągu dnia światło swobodnie przemieszcza się w stronę kuchni. Idealnie nad środkową częścią stołu umieszczono metalową lampę, co zapewniło właściwe oświetlenie podczas posiłków i odpowiednie wyeksponowanie potraw. Tłem dla stołu jest ściana pokryta praktyczną farbą tablicową. Dzięki niej domownicy mogą zostawiać sobie wiadomości oraz zapisywać cenne informacje do zapamiętania. Stół oddziela kuchnię od strefy wypoczynku. Przestronna kanapa jest wygodnym miejscem do czytania książek (tuż za nią umieszczono praktyczną lampkę) oraz wypoczynku. Goście uwielbiają na niej przesiadywać. Z telewizora gospodarze korzystają na tyle rzadko, iż nie chcieli, aby stanowił centralny punkt salonu. W łazience postawiono na minimalizm. Żeby przestrzeń nabrała oddechu, białe kafelki nie zostały ułożone do pełnej wysokości. Ścianę nad umywalką zdobią proste, kwadratowe lustro w czarnej, wąskiej ramie i industrialne kinkiety.

projekt wnętrz wilanów
projekt wnętrz wilanów
projekt mieszkania
projektant wnętrz warszawa
projektant wnętrz
projekt mieszkania
architektura wnętrz
architekt wnętrz warszawa
architektura wnętrz
architekt wnętrz warszawa
architekt wnętrz warszawa

PRZED

Projekt apartamentu wilanów

PO

Projekt apartamentu wilanów

Publikacja

Projekt mieszkania został opublikowany w magazynie o architekturze wnętrz Decoration & Design. Cytat z artykułu: Właściciele z przyjemnością wspominają współpracę z warszawską
pracownią Maszroom przy urządzaniu wnętrza swojego mieszkania. Projektantka znakomicie wyczuła gust właścicieli i przy jej pomocy parze udało się pogodzić różne oczekiwania, osiągając w efekcie wnętrza, w których naprawdę chce się żyć. 

publikacja w luksusowym magazynie wnętrzarskimDecoration Design
publikacja w luksusowym magazynie wnętrzarskim
publikacja w luksusowym magazynie o wnętrzach
publikacja w luksusowym magazynie o wnętrzach
Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?