Łazienki Królewskie

szafki umywalkowe umywalki płaskie firmy agape okrągłe lustra ściana z białego marmuru z szarą żyłką architekt wnętrz Warszawa

Projekt apartamentu przy Łazienkach Królewskich

To wypełnione ciekawymi rozwiązaniami wnętrze znajduje się w apartamentowcu tuż nieopodal parku Łazienki Królewskie w Warszawie. Projekt obejmował całościową przebudowę wszystkich pomieszczeń. W tym mieszkaniu fani eklektyzmu poczują się jak w raju. Na powierzchni około stu dwudziestu metrów kwadratowych zastosowano wyjątkowe zestawienia. Stonowane wnętrze wypełniają meble zaprojektowane przez  Maszroom (są to toaletka, lustra, biblioteczka, garderoba, meble kuchenne i łazienkowe).

Od początku było ważne, aby kuchnia nie stała się jedynie częścią roboczą. Udało się to osiągnąć, dzięki eleganckim frontom, połączonym z mosiężnymi uchwytami i stylowym, marmurowym blatom. Na tle kuchni dostojnie prezentuje się jadalnia i salon. Oświetlenie to miks minimalistycznych opraw punktowych i lamp boho w rozmiarze XXL.

Sypialnia to subtelne szarości i zielenie. Pierwsze skrzypce gra lampa Santa&Cole Tekiò Circular. Właśnie ona zdecydowała o bezkompromisowości tego wnętrza. Oryginalna toaletka została specjalnie zaprojektowana dla pani domu a za stalowymi przesłonami znajduje się przejście do garderoby.

Łazienka w kolorze zimnej mięty jest prawdziwą perełką tego apartamentu. Ten rozmyty, zielony kolor to ostatnio prawdziwy hit (spotykają się tu razem odcienie zieleni, błękitu i szarości tworząc interesującą mieszankę). Kolor jest konkretny, ale jednak delikatny. Kojarzy się z naturą, wygląda świeżo i lekko, a do tego uspokoi zmęczony wzrok.

wolnostojąca wanna podłoga z mozaiki tapeta w motyw roślinny architekt wnętrz Warszawa
wanna obok rośliny doniczkowe tapeta z roślinami czarna bateria wannowa prosta firmy Agape architekt wnętrz Warszawa
łóżko z rattanowym zagłówkiem obok toaletka z owalnym lustrem wyjście na balkon architekt wnętrz Warszawa
sypialnia z rattanowym łóżkiem i krzesłem nad zagłówkiem obraz architekt wnętrz Warszawa
Projekt kuchni
salon z jadalnią aneksem kuchennym stół w stylu loftowym architekt wnętrz Warszawa
kuchnia z wyspą i prostokątnym stołem architekt wnętrz Warszawa
Toaleta z tapetą z motywem roślinnym i płytkami subway architekt wnętrz Warszawa
toaleta z drewnem orzecha architekt wnętrz Warszawa
pokój kąpielowy z wolnostojącą wanną i tapetą czarno-białą architekt wnętrz Warszawa
pokój kąpielowy z posadzką z mozaiki po prawej wanna po lewej umywalki architekt wnętrz Warszawa
Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?