Iwicka

Projekt kuchni z wyspą kuchenną z drewna w Warszawie

Iwicka

Projekt wnętrz apartamentu na dolnym Mokotowie przeznaczonego dla pary z dzieckiem.  Kontrastowe kolory, efektowne przedmioty i szlachetne materiały. Inwestorom zależało na wyjątkowym i funkcjonalnym wnętrzu, które będzie wykończone w wysokim standardzie. Co więcej, marzyli o mieszkaniu lekko awangardowym i przytulnym.

Właśnie z tego względu zamiast najpopularniejszego obecnie jasnego dębu do wykończenia zostało użyte mniej popularne ciemniejsze drewno o ciepłym zabarwieniu. W projekcie dominuje drewno w postaci deski i kasetonów na podłodze oraz, jako okładziny ścienne i zabudowa meblowa wykonana na wymiar. Mieszkanie ma przyjemny i delikatny klimat uzyskany za pomocą połączenia ciepłych odcieni drewna z delikatną bielą ścian i kontrastowym kolorem mebli.

W takiej – zaskakującej, a jednak zintegrowanej – przestrzeni „mieszkają” wygodne, nowoczesne meble i dodatki. Króluje najwyższej jakości design, ze szlachetnymi przedstawicielami w rodzaju foteli Poltrona, lamp Atelier Areti i Penta. Duża część mebli, które budują funkcję pomieszczeń została zaprojektowana w pracowni Maszroom specjalnie na potrzeby domu (np. regały w salonie oraz zabudowa kuchni). Szczególnym miejscem w apartamencie jest domowa mini oranżeria, która nawet w niepogodę pozwala na spędzania czasu wśród zieleni.

W tym projekcie szczególny nacisk został położony na funkcjonalność. Uwzględniono również podział na część dzienną i wypoczynkową, dzięki temu rozkłady apartamentów doskonale współgrają z naturalnym rytmem życia domowników. Apartament został pomyślany tak, aby przebywanie w nim łączyło się z komfortem i przyjemnością.

Projekt salonu z kuchnią i wyspą kuchenną w Warszawie
Projekt apartamentu w Warszawie
Projekt jadalni z okrągłym stołem w Warszawie
Projekt apartamentu w Warszawie
Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?