Kancelaria Adwokacka

recepcja biura kancelarii prawnej

Projekt wnętrz kancelarii adwokackiej na Żoliborzu

Odpowiednio i ze smakiem urządzona przestrzeń kancelarii prawnej to wizytówka firmy.
Urządzenie stylowego wnętrza to kwestia niezwykle istotna dla powodzenia biznesu – zarówno dla właściciela, który ma w nim spędzać większość czasu, wertując kodeksy, jak i dla potencjalnego klienta, który ma się czuć swobodnie i komfortowo.

Inwestor chciał osiągnąć konkretny efekt: poprzez styl i wystrój biura zamanifestować nowy sposób dbania o klienta i pokazać, że nie tylko merytoryczna strona usług jest ważna. Istotne jest też, żeby człowiek wchodzący do kancelarii nie tylko miał gdzie usiąść i gdzie zawiesić płaszcz. Dużą rolę odgrywa tu również cała otoczka – towarzystwo przedmiotów szlachetnych i dobrze dobranych ma na celu stworzenie przyjaznej klientowi atmosfery.

Nasza wieloletnia praktyka pozwala nam urządzać wnętrza eleganckie, ale zarazem funkcjonalne i ergonomiczne. Projekt obejmuje biura dla adwokatów wraz z aplikantami, korytarz z małą poczekalnią, salę konferencyjną, aneks kuchenny oraz toaletę. Koncepcja wnętrz tej kancelarii jest oryginalna i spójna. Cały projekt utrzymany jest w jasnej kolorystyce w połączeniu z czarnymi detalami.

Biuro jest zlokalizowane w samym sercu zabytkowego Żoliborza, w kamienicy o pięknej architekturze. W zrujnowanym lokalu postawiliśmy sobie za zadanie zachowanie naturalnego ducha kamienicy – eleganckie meble, stonowana paleta barw, drewno oraz skontrastowanie go z tym co nowoczesne – z bielą i czernią oraz designerskimi oprawami świetlnymi najlepszych światowych producentów: Vibia, Roll&Hill, Atelier Areti, Flos. Całość odnosi się w sposób luźny do stylistyki kojarzonej z kancelariami prawnymi. W środku panuje atmosfera skupienia i pracy.

 

aranżacja architektoniczna recepcji
projekt Aneksu kuchennego
Architektura wnętrz biura
Sala konferencyjna
projekt toalety
architektura wnetrz sala
projekt wnetrz biura
projekt wnetrz biura
Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?