Kancelaria – realizacja

projekt wnętrz recepcja

Projekt wnętrz kancelarii – realizacja

Przedstawiam projekt wnętrz kancelarii adwokackiej, do których z miłą chęcią przeniosłabym także i maszroomową pracownię. Kancelaria znajduje się w sercu starego Żoliborza, w zrewitalizowanej kamienicy.

Lokal który zastaliśmy był zdewastowany, przez lata nikt w nim nie przeprowadzał remontów. Zadaniem pracowni projektowej Maszroom było nie tylko zaaranżowanie wnętrz, ale również przeprowadzenie gruntownego remontu pod klucz.

Inwestor oczekiwał aby wnętrze było ciepłe w odbiorze i nie onieśmielało klientów. Tonacja kolorystyczna utrzymana jest w stonowanych odcieniach, dających wrażenie harmonii i ładu. Klasyczna drewniana jodełka została starannie odnowiona. Podczas prac renowacyjnych dobraliśmy nowy kolor, podkreślający piękne usłojenie dębu. Ciemny kolor drewna skontrastowaliśmy z tym co nowoczesne – z bielą i czernią oraz designerskimi oprawami świetlnymi. Taki zabieg tworzy intrygujący kontrast i nadaje całości niepowtarzalnego charakteru.

Większość mebli była projektowana pod indywidualne zamówienie. Jednym z ważniejszych elementów we wnętrzu projektowanej kancelarii było również wprowadzenie ściany i drzwi z ornamentowego szkła, które pomagają dobrze doświetlić nawet te pomieszczenia, które nie mają okien. Całość tworzy spójne i niebanalne wnętrze,  które ma mieć pozytywny wpływ na przebywających w nim ludzi.

sala konferencyjna
aranżacja wnętrz
vibia lampa sufitowa
projekt wnętrz kancelarii sala pracowników
pokój pracowników kancelarii
dekoracja ściany w kancelarii
detale sesji wnętrz
kinkiet w kancelarii prawnej
złoty kinkiet we wnętrzu Atelier Areti
recepcja kancelaria prawna
lustro w toalecie
toaleta w kolorze niebieskim
detale wystroju wnętrz
projekt wnętrz recepcja
aneks kuchenny w kancelarii
gabinet prawnika
Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?