salon w apartamencie z kanapą stołem biblioteczką sztukaterią

Projekt wnętrz apartamentu na Wilanowie

Projekt apartamentu w stylu modern classic, który łączy klasykę i nowoczesność. W tym apartamencie nie brakuje współczesnych jak i klasycznych detali. Projekt tego wnętrza można podsumować jako przestronny, przytulny i stylowy. Długie rozmowy z klientami oraz wspólne poszukiwania najlepszych rozwiązań doprowadziły do powstania wnętrz ponadczasowych, a przy tym niezwykle eleganckich.

Otwartą przestrzeń stanowi jasny, przestronny salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią. W salonie znalazło się również miejsce na biokominek, który dostał stylową obudowę. Na ścianie nad nim umieszczono płaskorzeźbę z motywem roślinnym, która stanowi wyjątkowy akcent. Jest to element robiony na specjalne zamówienie, jedyny w swoim rodzaju. Mocnym akcentem jest wygodna sofa obita miękkim welwetem w kolorze oliwkowym.

Ulubionym miejscem inwestorów jest kuchnia z wyspą. Było to marzenie wnętrzarskie gospodarzy. W tej kuchni nie znajdziemy górnych szafek, zamiast nich, na ścianie znajduje się piękna zielona tapeta. Uwagę zwraca także kształt fartucha kuchennego. Wyspa kuchenna dodatkowo wyróżnia się frezowaniem.

W podobnym klimacie została zaprojektowana sypialnia, która wydaje się być oazą spokoju. Charakter sypialni gospodarzy określają meble z orzecha amerykańskiego wykonane na zamówienie wg. projektu Maszroom. Przytulny klimat wnętrza uzyskano za pomocą gustownych żółtych zasłon ze złotą nitką. Odrobinę awangardy wprowadzają nogi szaf wykonane z kul w kolorze czerwonego wina.

Obie łazienki są jasne i lekkie. W łazience gospodarzy znajduje się wygodna, duża wanna, która pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu. Na uwagę zasługuje obudowa wanny z różowego onyksu. W łazience z prysznicem wzrok przyciąga zwłaszcza kolorowe szkło wykorzystane jako ścianka prysznicowa. W tak eleganckim wnętrzu jest to dość śmiałe rozwiązanie.

Wnętrza apartamentu zostały wykończone w najwyższym standardzie. Wszystkie zabudowy zostały wykonane na specjalne zamówienie. W aranżacji wnętrz nie zabrakło elementów wykończenia od najlepszych światowych producentów takich jak Minotti, Vitra czy Moooi.

kuchnia z wyspą kuchenną tapetą z motywem roślinnym i blatem z kamienia w Warszawie
projekt wnętrz kuchni z tapetą

jadalnia z okrągłym stołem tapicerowanymi krzesłami bio kominkiem i płaskorzeźbą
salon z zieloną kanapą i biblioteczką

tapeta w kuchni w projekcie apartamentu
łazienka z umywalką z zielonego marmuru i czarnymi kinkietami przy lustrze

parawan prysznicowy w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom
umywalka z zielonego marmuru w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom

zielona umywalka z marmuru w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom
łazienka z wanną obudowaną różowym onyksem i szafką z ciemnego drewna orzecha w Warszawie

bateria umywalkowa w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom
łazienka z wanną obudowaną różowym onyksem i szafką z ciemnego drewna orzecha w Warszawie

sypialnia z zasłonami w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom
grzejnik łazienkowy w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom

sypialnia z drewnianym łóżkiem szafami i złotymi zasłonami w Warszawie
kuchnia z wyspą kuchenną i stołem w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom

architektura wnętrz Warszawa
pokój chłopca w Warszawie pracownia architektury wnętrz Maszroom