Projekt wnętrz Warszawa

Projekt wnętrz mieszkania w naturalnych materiałach

Projekt wnętrz nowoczesnego apartamentu, wykończonego głównie drewnem orzecha amerykańskiego. Wnętrza charakteryzuje ciepła i przytulna atmosfera. Wybór orzecha amerykańskiego jako materiału wykończeniowego nie był przypadkowy. Orzech jest luksusowym materiałem, który zawsze wygląda bardzo stylowo.

W projekcie wnętrz dominują ciepłe kolory, które tworzą relaksujący nastrój. Neutralne odcienie brązów, beżu i złamanej bieli  są użyte na ścianach, tkaninach i w dodatkach. Wszystko po to, aby wprowadzić harmonię i spokój do wnętrza. Meble są proste, o minimalistycznym designie. Część z nich nawiązuje kształtem do skandynawskiego wzornictwa z lat 60 ubiegłego wieku. 

Projekt w przemyślany sposób łączy funkcjonalność z estetyką. W obu łazienkach użyty jest naturalny kamień. Natura tworzy najciekawsze wzory. Najpiękniejsze wnętrza to te tworzone w zgodzie z człowiekiem i naturą.

Wysokiej jakości materiały i wyważone kolory tworzą harmonijną kompozycję, która emanuje wyrafinowanym charakterem i komfortem. Można powiedzieć, że jest to przykład stylu quiet luxury we wnętrzach.


Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym Maszroom Warszawa to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku Instagramie i oczywiście do śledzenia bloga. Na stronie dostępne jest również portfolio, które regularnie jest aktualizowane.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas [email protected] lub zadzwoń +48 791 846 613

Poproś O Bezpłatną Wycenę 

Projekt wnętrz Warszawa
zmiany lokatorskie
Projekt wnętrz Warszawa
Projekt wnętrz Warszawa
Projekt wnetrz mieszkania
Projekt wnętrz Warszawa