Case study – projekt łazienki Warszawa

Niedawno pisałam o projekcie wnętrz łazienki nad którym pracuję. W ramach tworzenia koncepcji, przedstawiłam moim klientom projekt łazienki w trzech wersjach. Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało, to musicie zobaczyć poprzedni post. Chodzi o ten projekt łazienki:

Drewniana szafka umywalkowa

Właśnie dostałam maila od mojej klientki w tej sprawie. Stolarz zakończył montaż mebli i mam pierwsze zdjęcie gotowej łazienki. Niestety grudniowa aura i brak słońca nie sprzyja fotografowaniu, ale co nieco można już zobaczyć.

Łazienka w Łomiankach4

Na zdjęciu podłogowe płytki wyglądają jakby miały szare plamy, ale w rzeczywistości są „czyste”, nie licząc oczywiście wzoru. Wydaje mi się, że wizualizacje bardzo dobrze oddały efekt końcowy. Teraz muszę tylko odwiedzić klientkę w bardziej słoneczny dzień i zrobić więcej zdjęć tego projektu wnętrz.

Jeśli jesteście ciekawi efektów mojej pracy i chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym Maszroom Warszawa to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku i Instagramie i oczywiście do śledzenia bloga. Na stronie dostępne jest również portfolio, które regularnie jest aktualizowane.