Projekt wnętrz mieszkania w inwestycji Apartamenty Raków

Pierwszym etapem projektu wnętrz była zmiana rozkładu wnętrz zaproponowanych przez dewelopera. Pierwotnie mieszkanie składało się z dwóch małych pokoi oraz ciasnego salonu z aneksem kuchennym. Głównym celem nowej aranżacji było powiększenie części dziennej i wygospodarowanie miejsca na pomieszczenie gospodarcze/pralnię. Po wyburzeniu ścian najważniejszą częścią mieszkania stał się przytulny salon z kanapą ustawioną na środku pomieszczenia. Ciekawym wyróżnikiem tego wnętrza jest drewniana zabudowa pokryta niebieską bejcą.

Kuchnia została częściowo schowana za nowo powstałym pomieszczeniem gospodarczym. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Kuchnia spełnia swoją funkcję, ale jednocześnie nie wychodzi na pierwszy plan.

O krok od części dziennej znajduje się nastrojowa sypialnia. Jej wnętrze przyciąga uwagę tapetą w kolorze morskim. Idealnym uzupełnieniem palety kolorystycznej są miodowe zasłony z przytulnego weluru. Najbardziej minimalistyczną częścią tego projektu jest łazienka wyłożona białym i szarym gresem. Wnętrze jest proste, ale gdy się przyjrzymy to dostrzeżemy subtelne detale jak czarna linia przy płytkach, tworząca swego rodzaju obramowanie oraz delikatne frezowanie frontów meblowych. Tutaj również, podobnie jak w całym mieszkaniu pojawia się ta sama kolorystyka. Wszystkie elementy udało się połączyć tak, że aranżacja tworzy spójną całość.

Opinia klienta

Dzięki współpracy z Maszroom powstała stylowa, nowoczesna, a przy tym przytulna i funkcjonalna przestrzeń, w której świetnie mi się mieszka. Pani Karolina posiada niezwykle ważną umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb klienta. Polecałem już poza internetem, polecam i tutaj.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i skontaktujemy się z tobą.