Projekt wnętrz 'quiet luxury’

Projekt został przygotowany dla pary młodych ludzi, zafascynowanych kulturą Japonii. Pierwotnie deweloper oferował mało funkcjonalną przestrzeń. W ramach projektu zaproponowaliśmy nowy rozkład wnętrz, który dużo bardziej trafiał w potrzeby gospodarzy.  Dzięki niewielkim zmianom w układ ścian, mieszkanie jest zdecydowanie lepiej doświetlone.

Wnętrza były projektowane zgodnie z ideą „cichego luksusu”. Dziś luksus to coś znacznie więcej niż posiadanie dóbr materialnych. To wartość, polegająca na doświadczaniu emocji i gromadzeniu unikalnych przeżyć. Zadaniem Maszroom było zbudowanie doświadczeń, a medium był oczywiście projekt wnętrz. 

Mieszkanie zostało wykończone najwyższej jakości materiałami, a proponowane rozwiązania zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb gospodarzy. Efekt jest zgodny z założeniami. Wnętrza nie są krzykliwe, za to emanują naturalnym urokiem.

W tym eleganckim mieszkaniu główną rolę gra orzech amerykański i naturalny kamień. Orzech amerykański jest wykorzystany w różnych pomieszczeniach, dbając o spójność całości. Gdzieniegdzie pojawiają się meble retro, które tworzą interesujący kontrast między przeszłością a współczesnością. 

Cały projekt wnętrza odznacza się klasą i subtelnością. Gospodarze mają zapewnione wyjątkowe doświadczenia w stylowym otoczeniu.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i skontaktujemy się z tobą.