Projekt wnętrz mieszkania w naturalnych materiałach

Projekt wnętrz nowoczesnego apartamentu, wykończonego głównie drewnem orzecha amerykańskiego. Wnętrza charakteryzuje ciepła i przytulna atmosfera. Wybór orzecha amerykańskiego jako materiału wykończeniowego nie był przypadkowy. Orzech jest luksusowym materiałem, który zawsze wygląda bardzo stylowo.

W projekcie wnętrz dominują ciepłe kolory, które tworzą relaksujący nastrój. Neutralne odcienie brązów, beżu i złamanej bieli  są użyte na ścianach, tkaninach i w dodatkach. Wszystko po to, aby wprowadzić harmonię i spokój do wnętrza. Meble są proste, o minimalistycznym designie. Część z nich nawiązuje kształtem do skandynawskiego wzornictwa z lat 60 ubiegłego wieku. 

Projekt w przemyślany sposób łączy funkcjonalność z estetyką. W obu łazienkach użyty jest naturalny kamień. Natura tworzy najciekawsze wzory. Najpiękniejsze wnętrza to te tworzone w zgodzie z człowiekiem i naturą.

Wysokiej jakości materiały i wyważone kolory tworzą harmonijną kompozycję, która emanuje wyrafinowanym charakterem i komfortem. Można powiedzieć, że jest to przykład  stylu quiet luxury  we wnętrzach.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i skontaktujemy się z tobą.