Projekt wnętrz kancelarii adwokackiej

Przedstawiam  projekt wnętrz kancelarii adwokackiej, do których z miłą chęcią przeniosłabym także i maszroomową pracownię.  Kancelaria znajduje się w sercu starego Żoliborza, w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek z historią, o pięknej architekturze, aż się prosił o odpowiednią aranżację wnętrz.

Lokal który zastaliśmy był zdewastowany, przez lata nikt w nim nie przeprowadzał remontów. Zadaniem pracowni projektowej Maszroom było nie tylko zaaranżowanie wnętrz, ale również przeprowadzenie gruntownego remontu  pod klucz.

Inwestor oczekiwał aby wnętrze było ciepłe w odbiorze i nie onieśmielało klientów. Tonacja kolorystyczna utrzymana jest w stonowanych odcieniach, dających wrażenie harmonii i ładu. Klasyczna drewniana jodełka została starannie odnowiona. Podczas prac renowacyjnych dobraliśmy nowy kolor, podkreślający piękne usłojenie dębu. Ciemny kolor drewna skontrastowaliśmy z tym co nowoczesne – z bielą i czernią oraz designerskimi oprawami świetlnymi. Taki zabieg tworzy intrygujący kontrast i nadaje całości niepowtarzalnego charakteru.

Większość mebli była projektowana pod indywidualne zamówienie. Jednym z ważniejszych elementów we wnętrzu projektowanej kancelarii było również wprowadzenie ściany i drzwi z ornamentowego szkła, które pomagają dobrze doświetlić nawet te pomieszczenia, które nie mają okien. Całość tworzy spójne i niebanalne wnętrze,  które ma mieć pozytywny wpływ na przebywających w nim ludzi.

Aby sprawdzić jak wyglądały prace nad koncepcją tego wnętrza, kliknij  tutaj.

Opinia klienta

Bardzo polecam. Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Karoliną Pogorzelską. Sumienność, bieżący kontakt, kreatywność. Pani Karolina udanie przeprowadziła remont lokalu pod moją kancelarię, a co najważniejsze dotrzymała nie tylko założonego terminu ale również budżetu.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i skontaktujemy się z tobą.