Projekt wnętrz domu położonego pod Warszawą.

Te eleganckie i przytulne wnętrza, zostały stworzone z myślą o parze z dwójką dzieci, która pragnie mieć nie tylko funkcjonalne rozwiązania i mieszkać wygodnie, ale również pięknie. Był to kolejny projekt we współpracy z tymi inwestorami. Wcześniej Maszroom tworzył wnętrza ich mieszkania. Współpraca była bardzo udana, więc kolejny projekt po latach był samą przyjemnością. Wiedzieliśmy, że inwestorzy lubią naturalne materiały, zwłaszcza drewno i ciemne tonacje kolorystyczne. 

Dom o powierzchni 270 m2 miał klasyczny podział. Strefa dzienna na parterze i prywatna na piętrze. Część wspólna, w której toczy się życie rodzinne i towarzyskie, składa się z salonu, kuchni z jadalnią i spiżarnią, gabinetu, a ponadto toalety oraz przedpokoju ze sporą szafą. 

W całym domu ważną rolę odgrywa światło. Przez duże okna wychodzące na ogród za dnia wpada słońce. Widać to zwłaszcza w salonie oraz pokojach dzieci. Wieczorami na plan pierwszy wysuwają się starannie dobrane lampy. Podświetlone są również wnętrza mebli. 

Kuchnia z jadalnią już na pierwszy rzut oka ujmuje elegancją. Jest to także przestrzeń doskonale dopracowana pod kątem ergonomii. Inwestorzy często gotują, dlatego kuchnia musiała być duża i wygodna. Meble kuchenne wizualnie łączą się z resztą domu. Nie do przecenienia jest znajdująca się przy kuchni pojemna spiżarnia. Wyspa kuchenna oraz pozostałe blaty, wykonane zostały z naturalnego kamienia. 

W przeznaczonej dla rodziców strefie master, znalazła się sypialnia z łazienką i garderobą. W głównej łazience uwagę przyciąga kamienna wanna. Wszystkie łazienkowe kosmetyki zostały ukryte za drewnianymi frontami w pojemnych szafkach. We wnętrzu panuje ład i porządek.

Wnętrze tego domu emanuje ciepłem i harmonią, dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, które nadają mu wyjątkowy charakter. Materiały, użyte do wykończenia, są najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i wyjątkowy wygląd na długie lata. Drewniane elementy, takie jak podłogi i meble, tworzą przytulną atmosferę, jednocześnie dodając elegancji. Wszystkie detale zostały starannie dopracowane

Wszystkie pomieszczenia w tym domu harmonijnie łączą się, tworząc spójną całość, która odzwierciedla charakter i styl mieszkańców. Dzięki naszej pasji do detali i doświadczeniu w branży architektonicznej stworzyliśmy przestrzeń, która przekracza oczekiwania naszych klientów i zapewnia im nie tylko wygodne, ale także piękne miejsce do życia.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i skontaktujemy się z tobą.