Projekt wnętrz apartamentu w jasnych kolorach

Aranżacja wnętrz apartamentu, który dzięki zastosowaniu jasnych kolorów jest bardzo elegancki. Głównym celem projektu było stworzenie estetycznej przestrzeni oraz zapewnienie komfortowej atmosfery dla mieszkańców.

W projekcie skoncentrowano się na wysokiej jakości materiałach, które podkreślają luksusowy charakter apartamentu. Marmur i naturalne drewno nadały wnętrzom wyrafinowany i stylowy wygląd.

Kolory odgrywały istotną rolę w projekcie. Właściciele najlepiej się czują w otoczeniu jasnych barw, dlatego bazą projektu wnętrz jest kolor ecru i jasne drewno. 

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w apartamencie jest łazienka. Zdecydowano się na wykorzystanie naturalnych materiałów wykończeniowych. Marmurowe płytki na podłodze i ścianach w dwóch różnych formatach stanowią wyjątkowy element aranżacji. Przyciągające wzrok designerskie oświetlenie oraz czarna wanna, nadają łazience charakteru. Wnętrze łazienki nie jest przeładowane, wszystko ma swoje miejsce.

Podsumowując, prezentowany projekt wnętrz kładzie nacisk na wysoki standard i elegancję. W tych wnętrzach można się zrelaksować i wyciszyć, po długim dniu pracy. 

OTRZYMAJ OFERTĘ

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i skontaktujemy się z tobą.