Case Study – Projekt wnętrz Warszawa Jana Kazimierza

W zeszłym roku wspominałam o rozpoczęciu prac nad projektem wnętrz mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli. Zanim ruszyły jakiekolwiek prace wykończeniowe najpierw przygotowałam projekt funkcjonalny w którym zmieniłam układ wnętrz. Rozkład pomieszczeń zaproponowany przez dewelopera nie spełniał potrzeb moich klientów. Plan mieszkania Nexity oraz moje poprawki możecie zobaczyć w poprzednim wpisie. Przestrzeń miała być wygodna i funkcjonalna. Nowy układ dużo bardziej odpowiadał właścicielom. Żaden inny nie był nawet brany pod uwagę. Gospodarze wybrali styl nowoczesny i spokojną, neutralną kolorystykę w której czują się najlepiej. Wyrafinowania dodają czarne dodatki i oprawy oświetleniowe. Powstał projekt wnętrz o ponadczasowej urodzie, które nieprędko się znudzi i wyjdzie z mody.

jk 5 1

Klienci zrezygnowali z telewizora, gdyby jednak w przyszłości zmienili zdanie to wystarczy, że skorzystają z gniazdek schowanych w białej, podwieszanej szafce.
jk 6W projekcie kuchni wykorzystałam dwa rodzaje frontów – jasnoszare i drewniane. Odcień drewna został dobrany do koloru podłogi. W drewnianej zabudowie umieszczone jest wygodne, wysokie cargo. Najlepsi architekci wnętrz wykorzystują w swoich projektach naturalne materiały, takie jak drewno.
jk 7Kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc otwartą, przenikającą się przestrzeń. Poszczególne strefy wydzielone są przemyślanym ustawieniem mebli. Przesłona karnisza ma dodatkową funkcję – ukrywa ekran projektora. jk 4.1jkSypialnia z wygodnym łóżkiem robionym na zamówienie jest bardzo przytulna i intymna. Częścią projektu łóżka jest mała toaletka umieszczona przy oknie. jk 2

jk 3

jk 8

Jak wyglądał postęp prac wykończeniowych i jak prezentowało się samo mieszkanie możecie zobaczyć w mojej relacji z nadzoru. Sesja mieszkania była wykonana jakiś czas temu, natomiast dopiero ostatnio  miałam chwilę, aby wrzucić ją do sieci. Wszystkie zdjęcia dostępne są również w zakładce portfolio. Mam nadzieję, że projekt wnętrz mieszkania przypadł Wam do gustu. Dajcie znać!