Podcast – porady i projektowanie wnętrz

Podcast – porady i projektowanie wnętrz

Jakiś czas temu miałam niepowtarzalną okazję wziąć udział w nagraniu podcastu „Spokojnie o wnętrzach„. Miałam możliwość opowiedzenia o swojej pracy – projektowaniu wnętrz. Chciałabym podzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem i jednocześnie zachęcić Was do przesłuchania tego inspirującego odcinka.

Czy projektanci korzystają z wiedzy innych?

Projektowanie wnętrz od zawsze opierało się głównie na aspektach wizualnych. Jeśli chcemy w pełni docenić przestrzeń, musimy ją zobaczyć (lub dotknąć). Chociaż podcasty skupione na projektowaniu wnętrz mogą wydawać się bezsensowne, to w rzeczywistości są bardzo przydatne zarówno dla amatorskich miłośników aranżacji wnętrz, jak i profesjonalistów od wielu lat związanych z branżą architektury wnętrz.

Podcast „Spokojnie o wnętrzach”, w którym uczestniczyłam, to znakomita platforma dla osób zainteresowanych designem wnętrz oraz dla wszystkich, którzy pragną poznać tajniki zawodu projektanta wnętrz. Jak mówi Rafał Hampel, dziennikarz, autor podcastu: „Zaproszeni goście zwrócą uwagę na właściwy dobór rozwiązań, ergonomię i funkcjonalność, odpowiedzialność ekologiczną, rolę inwestora, architekta i wykonawcy, kompetencje doradców, kwestie serwisowe i logistyczne oraz inne tematy związane z planowaniem i realizacją inwestycji”.

Rafał wpadł na pomysł prowadzenia podcastu o tym, co go najbardziej pasjonuje – czyli o wnętrzach, podczas licznych podróży samochodem. Od tamtej chwili, we współpracy z warszawskim showroomem Internity Home, stworzył już ponad 60 odcinków. „Spokojnie o wnętrzach” szybko znalazło się na liście najpopularniejszych podcastów w tej tematyce. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat istnienia podcastu, wzięło w nim udział grono najlepszych architektów wnętrz z całej Polski.

Styl eklektyczny we wnętrzach

W trakcie rozmowy, miałam okazję podzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami i wskazówkami związanymi z projektowaniem wnętrz i wykorzystaniem stylu eklektycznego w projektach wnętrz.

Podczas podcastu odpowiadałam również na pytania dotyczące różnych aspektów aranżacji wnętrz, takich jak wybór kolorów, mebli czy dodatków. Jestem szczęśliwa że mogłam podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem.

projekt luksusowego wnętrza

Wierzę, że ten odcinek podcastu będzie niezwykle wartościowy i przydatny dla każdej osoby, która interesuje się projektowaniem wnętrz. Bez względu na to, czy jesteście początkującymi entuzjastami designu, czy doświadczonymi profesjonalistami, mam nadzieję że podcast ten będzie inspirującym źródłem pomysłów i cennych informacji.

Podcast jest dostępny na większości platform.

Będę wdzięczna, jeśli poświęcicie trochę czasu i wysłuchacie mojego udziału w tej wnętrzarskiej rozmowie. Podzielcie się również swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami na temat podcastu. Chętnie poznam wasze zdanie na temat tego tematu i dowiem się, czy odcinek pomógł w poszerzaniu wiedzy na temat projektowania wnętrz.

Dziękuję za wsparcie i zainteresowanie moją pracą.

projekt luksusowego wnętrza

Zdjęcia we wpisie przedstawiają projekt wnętrz mieszkania na Saskiej Kępie autorstwa Maszroom.


Jeżeli interesują Was efekty mojej pracy i chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym Maszroom Warszawa to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku Instagramie i oczywiście do śledzenia bloga. Na stronie dostępne jest również portfolio, które regularnie jest aktualizowane.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas [email protected] lub zadzwoń +48 791 846 613

Poproś O Bezpłatną Wycenę


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.