Nazywam się Karolina Pogorzelska


Świadczę kompleksowe usługi z zakresu wystroju wnętrz

Mam swój styl, ale projektuję na zasadzie współpracy, potrafię odpowiedzieć na preferencje klientów i zaproponować niepowtarzalne i przemyślane rozwiązania, tak aby każdy w swoim mieszkaniu czuł się rzeczywiście jak u siebie, a jednocześnie wyjątkowo.


Skontaktuj się z nami

O PRACOWNI

Cenisz sobie oryginalność?

Nazywam się Karolina Pogorzelska, jestem projektantką wnętrz zakochaną w swojej pracy. Od wielu lat zajmuję się kreowaniem niekonwencjonalnych wnętrz mieszkań i domów. Moim celem jest tworzenie indywidualnych, najwyższej jakości projektów, w których łączę funkcjonalność i elegancję.
Do każdego zlecenia podchodzę rzetelnie, z dbałością o jakość i oryginalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu zawsze stoi klient, jego osobowość, styl życia i upodobania. Uważnie słucham i upewniam się, że tworzę przestrzeń, która jest w pełni dostosowana do otrzymanych wytycznych. Cały proces projektowania jest wspomagany fotorealistycznymi wizualizacjami, co zwiększa jego efektywność i ułatwia wybór właściwych koncepcji.
Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli mnie moi dotychczasowi klienci, mogę pochwalić się wieloma oryginalnymi realizacjami. Część z nich mogą Państwo zobaczyć na tej stronie.
Dodatkowo, opierając się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości trendów w architekturze i designie tworzę bloga na którym dzielę się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Nieustannie fascynują mnie nowości w stylistyce i wzornictwie. Dużo podróżuję w poszukiwaniu nowych inspiracji na świecie, a wszystko po to, aby świadczyć najwyższą jakość usług.
Dobry projekt jest nie tylko pierwszym, ale najważniejszym krokiem na drodze do idealnego wnętrza. Mam nadzieję, że zaufają mi Państwo i wspólnie będziemy uczestniczyć w tej ciekawej przygodzie.
Zapraszam do współpracy.

Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?