Nazywam się Karolina Pogorzelska


Świadczę kompleksowe usługi z zakresu wystroju wnętrz

Mam swój styl, ale projektuję na zasadzie współpracy, potrafię odpowiedzieć na preferencje klientów i zaproponować niepowtarzalne i przemyślane rozwiązania, tak aby każdy w swoim mieszkaniu czuł się rzeczywiście jak u siebie, a jednocześnie wyjątkowo.


Skontaktuj się z nami

Chcesz mieszkać w oryginalnym wnętrzu?

Pracownia Maszroom od wielu lat zajmuje się kreowaniem niekonwencjonalnych wnętrz mieszkań, domów i apartamentów. Celem jest tworzenie indywidualnych, najwyższej jakości projektów, łączących funkcjonalność i elegancję.
Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, z dbałością o jakość i oryginalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu zawsze stoi klient, jego osobowość, styl życia i upodobania. Uważnie słuchamy i upewniamy się, że tworzymy wnętrza przestrzeń w pełni dostosowane do otrzymanych wytycznych. Cały proces projektowania jest wspomagany fotorealistycznymi wizualizacjami, co zwiększa jego efektywność i ułatwia wybór właściwych koncepcji.
Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi dotychczasowi Klienci, możemy pochwalić się wieloma oryginalnymi realizacjami. Część z nich mogą Państwo zobaczyć na tej stronie.
Dodatkowo, opierając się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości trendów w architekturze i designie tworzymy bloga na którym dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami. Nieustannie fascynują nas nowości w stylistyce i wzornictwie.
Dobry projekt jest nie tylko pierwszym, ale najważniejszym krokiem na drodze do idealnego wnętrza. Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo i wspólnie będziemy uczestniczyć w tej ciekawej przygodzie.
Zapraszamy do współpracy.

Szukasz projektanta wnętrz? Masz pytania?