projekt luksusowego apartamentu 1

Projektowanie wnętrz Warszawa

Polecany architekt wnętrz

Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza i długoletnie doświadczenie pracowni Maszroom sprawiają, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i wykonać dopracowany, innowacyjny i niepowtarzalny projekt wnętrz.

Projektując wnętrza zawsze dbamy o to, aby przestrzeń była jak najlepiej wykorzystana, w sposób który najbardziej odpowiada potrzebom i stylowi życia naszych klientów. Pamiętamy o zasadach ergonomii. Pilnujemy, aby wybrane meble, akcesoria, czy oświetlenie pasowały do wspólnie ustalonej z Klientem koncepcji. Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, pomagamy unikać kosztownych błędów.

Nasza firma ma na swoim koncie wiele unikalnych projektów, które zostały zrealizowane dzięki zaufaniu naszych dotychczasowych klientów. Na naszej stronie internetowej prezentujemy kilka z nich, aby dać możliwość zapoznania się z naszą pracą. Jesteśmy dumni z faktu, że projekty wnętrz Maszroom zostały wielokrotnie docenione i publikowane w krajowej i międzynarodowej prasie. Uważamy, że to pozytywnie wpływa na naszą reputację i potwierdza wysoką jakość naszych usług. Nasze doświadczenie, wiedza i kreatywność pozwalają nam na projektowanie wnętrz, które są zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

W Maszroom współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i pracowniami specjalizującymi się w różnych dziedzinach, takich jak stolarstwo czy kamieniarstwo. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom, że każdy detal naszych projektów zostanie wykonany z najwyższą starannością i jakością.

Dodatkowo, chcemy, aby każdy projekt, który tworzymy był harmonijny i kompletowany w każdym aspekcie. Dlatego też oferujemy wsparcie w doborze sztuki, która wpasuje się w koncept danego wnętrza. W ten sposób, nasza praca staje się kompleksowa i zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Tworzymy przestrzeń, która jest idealnie skrojona pod naszych Klientów.

klasyczna sypialnia 1

Nazywam się Karolina Pogorzelska i świadczę kompleksowe usługi  projektowania wnętrz.

Jestem właścicielką  studia projektowego Maszroom  i czuwam nad tym, aby każdy  projekt wnętrz  spełniał najwyższe wymagania. Przykładam szczególną uwagę do jakości użytych materiałów i zawsze dbam o detale.  Projektowanie wnętrz  to złożony proces a wyczulenie na piękno oraz długoletnie doświadczenie pozwala mi tworzyć niepowtarzalne wnętrza. Potrafię odpowiedzieć na preferencje klientów i sprawić, że każdy w swoim domu będzie się czuł wyjątkowo.