Powolutku zbliża się weekend majowy. Jeszcze jest zimno, ale przynajmniej słońce świeci pełną parą. Bardzo mi tego brakowało przez ostatnie miesiące. Coraz dłuższe dni są dobrą okazją do uporządkowania domu. Do każdego pomieszczenia można dodać jakiś wiosenny dodatek, jest to prosty sposób na subtelne odświeżenie wnętrz.

Jak można przywitać wiosnę w swoim mieszkaniu?

O tej porze roku zawsze potrzebuję dodatkowego wnętrzarskiego kopa. Zawsze mnie nakręca wprowadzanie zmian w moim mieszkaniu. Nie muszę robić drastycznego remontu. Jakieś dodatkowe dekoracje, nowe poduszki i chce się żyć.

W Zara Home znalazłam wiosenny komplet pościeli, którego zakup bardzo mnie korci. Generalnie nie jest to rzecz w moim stylu. Jest trochę za słodka, ale może po miesiącach zimowych ciemności potrzebuję odrobiny słodyczy.

pościel z sieciówki zara home

pościel w kwiaty z zara home

kwiatowa pościel na wiosnę

via

Jeśli nie chcecie nic zmieniać w projektach swoich wnętrz, może wystarczy dodać bukiet kwiatów, aby poczuć wiosnę? Sypialnia będzie dosłownie pachniała. Kwiaty zawsze pięknie ozdobią pokój.

Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku i Instagramie.