Projekty wnętrz studia projektowego Maszroom regularnie pojawiają się na łamach prasy, nie tylko polskiej, ale również zagranicznej.  Jednym z przykładów jest projekt wnętrz mieszkania na Wilanowie w Warszawie, który tylko w styczniu aż trzykrotnie gościł na łamach międzynarodowej platformy wnętrzarskiej Homify: EgiptIndonezja, Brazylia, Afryka Południowa!

Projekt apartamentu na Wilanowie

Jako ciekawostkę mogę dodać, że właścicielom tego mieszkania powiększyła się rodzina i pod koniec tego roku planują przeprowadzkę do sporego apartamentu. W związku z tym mieszkanie ze zdjęć będzie można wynająć.

Właściciele tego warszawskiego mieszkania są na tyle zadowoleni z usług projektowania wnętrz Maszroom, że poprosili mnie o pomoc również przy aranżacji wnętrz nowego mieszkania. Bardzo mnie cieszy, że to kolejni klienci, których będę mogła nazywać stałymi. Najlepsze studia projektowania wnętrz mają wielu stałych klientów, którzy regularnie wracają z nowymi inwestycjami.

W chwili obecnej zostało jeszcze kilka miesięcy do obioru nowego apartamentu, więc jest to idealny moment żeby rozpocząć prace nad projektem wnętrz. Pamiętajcie, że stworzenie kompleksowego projektu wnętrz zwykle trwa wiele tygodni. Długość trwania prac może się różnić w zależności od konkretnej nieruchomości, stopnia skomplikowania projektu, decyzyjności klientów, czy liczby ich uwag. Dokumentacja techniczna to parędziesiąt stron szczegółowych rysunków, które pozwolą na sprawne przeprowadzenie remontu każdemu wykonawcy. Stworzenie dokumentacji wymaga nie lada cierpliwości, dokładności, znajomości zasad ergonomii oraz wiedzy technicznej. Pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą.  Jak tylko przystąpię do pracy będziecie mogli poczytać o postępach na bieżąco.

Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku i Instagramie.  O innych publikacjach projektów wnętrz pisałam na blogu.