Bardzo często w ramach poszukiwania inspiracji do projektów wnętrz, przeglądam różnego rodzaju wnętrzarskie strony, blogi i oczywiście Pinterest. Jakiś czas temu szukając końca internetu, udało mi się trafić na przepiękne mosiężne lampy. Okazało się, że to lampy mało znanego w Polsce brytyjskiego producenta oświetlenia – Bert Frank. Oryginalna lampa może być bardzo atrakcyjnym elementem wyposażenia salonu, sypialni czy gabinetu. Doskonale wiem, jak ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa oświetlenie i zawsze poświęcam sporo czasu na znalezienie odpowiednich lamp, pasujących do danego projektu wnętrz. 
Luksusowe wnętrzeMiłość od pierwszego wejrzenia. Lampy wyróżnia wyjątkowo prosta konstrukcja charakteryzująca się klasycznym wyglądem, która doskonale pasować będzie do każdej aranżacji wnętrz.Lampa podłogowa Revolve

Seria lamp, którą widzicie na zdjęciach nazywa się Revolve i jak widać jest bardzo elegancka. W jej skład wchodzą cztery modele, lampa podłogowa:

Projekt eleganckiego wnętrzastołowa:

lampa stołowa w kolorze niebieskim

i dwie lampy wiszące. Jedna na prostym kablu:

Lampa Bert Frank

oraz wersja z obciążnikiem:

lampa sufitowa idealna do projektu wnętrza

Firma szczyci się wysoką jakością swoich produktów i dobrym designem. Lampy są dopracowane, a design ponadczasowy. Na pewno będą pasować do różnego rodzaju projektów wnętrz, czy to do nowocześnie urządzonego salonu, czy też bardziej klasycznie urządzonych przestrzeni. Nie da się ukryć, że te lampy świetnie wpisują się w najnowsze trendy dotyczące aranżacji wnętrz.
złota lampka stołowa elegancka

I jak przystało na eleganckie, wysokiej jakości produkty, ceny nie należą do niskich i zaczynają się od 475 Funtów. projekt luksusowego wnętrza
projekt luksusowego wnętrza

projekt wnętrza z drewnem

via

Jeśli jednak nie planujecie oszczędzać na remoncie, myślę że warto rozważyć zakup choćby jednej sztuki.

Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku i Instagramie.