Podejrzewam, że nic tak nie kręci przeciętnego Kowalskiego jak życie gwiazd. W końcu popularność Pudelka nie bierze się znikąd. Choć sama jestem ciekawską osobą, to bardziej od tego jak żyją gwiazdy, interesuje mnie jak wyglądają ich domy. Ostatnio pisałam o popularnym w Hollywood stylu glamour, do którego dzisiaj chciałabym wrócić. Niniejszym chciałabym zaprezentować dom Kourtney Kardashian, zaprojektowany przez pracownię Jeffa Andrews. Widząc sam taras i białe panele pokrywające elewację domu,  można odnieść wrażenie, że wnętrze będzie w stylu skandynawskim. Nic bardziej mylnego!

patio w domu Kardashian

Już od progu widać, że właścicielka domu jest fanką czerni i bieli, ale zdecydowanie nie minimalizmu:

czarno-biały hall w willi Kourtney Kardashian

Figurki psów przywodzą na myśl teledysk Poker Face Lady Gagi. Może Kourtney jest fanką piosenkarki?

Ceramiczne psy dogi w domu Kardahian

 W salonie czerń i biel potraktowano jako bazę, żeby wydobyć inne kolory. Turkus:

Czarno-biały salon ożywiony turkusem

I fuksję:

Pokój z fortepianem w czarno-białe paski. Fuksjowy szazlągWnętrze kuchni zdobią lampy genialnego projektanta Toma Dixona – Void Light Brass. Piękne!  Do koloru lamp świetnie nawiązuje kolor tapety Volte-Face firmy Osborne and Little:tapeta w zygzaki Volte-Face firmy Osborne and Little i złote lampy Tom DixonRaczej nie jestem fanką jadalni. Na pewno wymieniłabym krzesła:

Elegancka jadalnia Kardashian  Pokój telewizyjny z brązową tapetą i kominkiem

We wnętrzu sypialni urzeka słodki neon:

Sypialnia Kardashian z neonem Love Me

Sofa w sypialni i lustrzane drzwi

Lustrzana powierzchnia sufitu korzystnie powiększa wnętrze. Oko nie może znaleźć krawędzi i ulegamy złudzeniu, że przestrzeń się ciągnie w nieskończoność:

Lustrzany sufit w łazience powiększający przestrzeń

Jak widać projektant potraktował wnętrze z przymrużeniem oka. Pewnie nie można się nudzić w takim domu, ale gdybym nie wiedziała, że to dom jednej z sióstr Kardashian, obstawiałabym że właścicielem jest Robin:

2013 MTV Video Music Awards - Show Robin Thickle jako Beetlejuice

lub Beetlejuice:Beetlejuice Michael Keaton

via

Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku Instagramie.