Wywiad z architektem wnętrz Warszawa

Wywiad z architektem wnętrz Warszawa

Odpowiadam na „10 pytań do architekta wnętrz”

Moje obowiązki jako architekta wnętrz to nie tylko rysowanie rzutów technicznych i tworzenie wizualizacji. Choć spędzam wiele czasu na pracy nad koncepcjami i dokumentacją, to zdarzają się również chwile, które są zupełnie odmienne od codziennych obowiązków. Takie momenty bardzo urozmaicają moją pracę i sprawiają, że jeszcze bardziej doceniam to, co robię. Ostatnim wyjątkowym doświadczeniem był wywiad, którego miałam przyjemność udzielić. Każdy wywiad to dla mnie bardzo cenne i inspirujące doświadczenie, które pozwala mi spojrzeć na moją pracę z innej perspektywy. Dzięki temu wywiadowi mogłam podzielić się swoimi wartościami z szerszym gronem odbiorców.

Tajniki pracy architekta wnętrz Maszroom

„Staram się być uważna i otwarta na nowe”

Wywiad przeprowadził ze mną magazyn wnętrzarski Architektura i Biznes. Redakcja skierowała do mnie pytania w ramach serii „10 pytań do architekta wnętrz„. Rozmowa odbyła się w ramach cyklu krótkich wywiadów z najlepszymi polskimi architektami wnętrz. Rozmówcy opowiadają m.in. o swoich projektach wnętrz, istotnych realizacjach, marzeniach i planach na przyszłość. Wypowiedzi często są przeplatane komentarzami na temat otaczającej nas rzeczywistości.

W trakcie rozmowy miałam okazję przedstawić moje podejście do projektowania wnętrz oraz podzielić się swoimi inspiracjami. Wszystkie pytania były bardzo trafne i istotne, zwłaszcza z perspektywy moich przyszłych klientów, którzy z pewnością będą zainteresowani moimi metodami pracy oraz sposobem myślenia. Cieszę się, że mogłam opowiedzieć czytelnikom magazynu o swoich doświadczeniach i o tym jak wygląda praca projektanta wnętrz. Dało mi to wiele satysfakcji.

Jeśli ciekawi Was co jest najcenniejszym przedmiotem w moim domu oraz gdzie chciałabym kiedyś zamieszkać, to zapraszam do lektury.


Jeżeli interesują Was efekty mojej pracy i chcecie być na bieżąco z informacjami o biurze projektowym Maszroom Warszawa to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku Instagramie i oczywiście do śledzenia bloga. Na stronie dostępne jest również portfolio, które regularnie jest aktualizowane.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz do nas [email protected] lub zadzwoń +48 791 846 613

Poproś O Bezpłatną Wycenę


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.