Publikacja wnętrz w Decoration&Design

Publikacja wnętrz w Decoration&Design

W kioskach można już dostać najnowszy numer magazynu wnętrzarskiego Decoration&Design a w nim publikację projektu wnętrz Maszroom. Żeby nie było pomyłek, okładka magazynu wygląda tak:

Publikacja w prasie wnętrzarskiej

Dla niewtajemniczonych – Decoration&Design jest to dwumiesięcznik o tematyce architektury wnętrz. Można w nim znaleźć zarówno projekty mieszkań i domów oraz informacje o najnowszych trendach wnętrzarskich. Na początku lipca miła pani redaktor skontaktowała się ze mną z propozycją publikacji w numerze wrześniowo-październikowym. Bardzo jej się spodobał maszroomowy projekt mieszkania na Wilanowie. Było mi bardzo miło i oczywiście nie mogłam odmówić. Projekty najlepszych architektów wnętrz regularnie pojawiają się w prasie. Szybko ustaliłyśmy wszystkie szczegóły i voila! Świeżutka publikacja może cieszyć Wasze oczy.

Artykuł w magazynie o wnętrzach

Mam nadzieję, że sprawi Wam przyjemność poznanie historii tego projektu wnętrz. Zapraszam do lektury.

Więcej inspiracji znajdziecie na Pinterest Maszroom. Bieżące informacje i kulisy pracy architekta wnętrz Warszawa znajdziecie na maszroomowym Facebooku i Instagramie.

 

 


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.