Nadzór autorski nad projektem mieszkania na warszawskiej Woli

Nadzór autorski nad projektem mieszkania na warszawskiej Woli

W lutym opisywałam jeden z moich ostatnich projektów wnętrz – mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. W chwili obecnej większość prac wykończeniowych już jest skończona. Moi klienci czekają tylko na zabudowę meblową, która będzie wykonana według przygotowanego wcześniej projektu mebli. Projekt zabudowy meblowej jest częścią kompleksowego projektu wnętrz.

Nadzór autorski

Dzisiaj chciałabym się podzielić kilkoma zdjęciami, wykonanymi w trakcie remontu. Nie oddają one jeszcze klimatu całości, ale coś niecoś już widać.

Projekt łazienki

Projekt łazienki

Do łazienki wybrałam baterie podtynkowe. Przede wszystkim są bardziej estetyczne niż natynkowe, ale przeważnie klienci najbardziej je doceniają podczas sprzątania ;) Jak się przyjrzeć temu zdjęciu to można dostrzec, że białe płytki występują w dwóch rozmiarach. Zamiast klasycznego brodzika, podłogę pokrywają płytki z odpływem liniowym.

Projekt kuchniProjekt kuchni

Nie mogę się doczekać końcowego efektu kuchni. Zakochałam się w tych płytkach, są przepiękne! I mają idealny odcień, taki bardzo delikatny gołębi szary. Kuchnia częściowo będzie wykonana z forniru drewnianego, więc jest to idealne połączenie.

Projekt salonuProjekt salonu

Ten otwór, który widać w suficie to miejsce w którym zawiśnie projektor. Choć na ścianie widać sztukaterię, to moi klienci nie chcieli zbyt klasycznego mieszkania. Przełamaniem bieli jest m.in. czarna lampa na szynie i kilka innych elementów, których jeszcze nie ma na zdjęciach ;)

Projekt sypialniProjekt sypialni

W sypialni dominować będzie kolor granatowy. Wystające kable są przygotowane do podłączenia miedzianych kinkietów. Miedź doskonale pasuje do wszelkich odcieni niebieskiego. Powtórzenie sztukaterii w sypialni pokazuje, że projekt wnętrz mieszkania jest spójny i przemyślany.

Prace wykończeniowe

Uwielbiam śledzić postęp prac, ale i tak najprzyjemniejszy jest moment oglądania gotowego, całkowicie urządzonego mieszkania. Zawsze z niecierpliwością czekam na zakończenie każdego projektu wnętrz.

Jeśli jesteście ciekawi efektów mojej pracy i chcecie być na bieżąco z informacjami o projektowaniu wnętrz Warszawa Maszroom to zapraszam Was do śledzenia maszroomowych profili na Facebooku Instagramie i oczywiście do śledzenia bloga. Na stronie dostępne jest również portfolio, które regularnie jest aktualizowane.


Karolina

Nazywam się Karolina Pogorzelska i zajmuję się projektowaniem wnętrz. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.