home staging

Home staging

Planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość? Zależy Ci na czasie i cenie? Dobrze trafiłaś. Usługa home stagingu polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do szybkiej sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

W ostatnim czasie coraz trudniej sprzedać mieszkanie. Konkurencja jest bardzo duża, a nabywcy coraz bardziej wymagający. Każdy szuka najlepszej nieruchomości w najlepszej cenie. Jeśli chcesz szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość, pomogę Ci fachowo przygotować mieszkanie i wydobyć cały jego potencjał. Obiektywnie ocenię wszystkie jego wady i zalety. Niestety przeciętny kupujący może nie być w stanie dostrzec pełnego potencjału drzemiącego w Twojej nieruchomości oraz wyobrazić sobie, że wnętrze może wyglądać inaczej. Jeżeli we wnętrzu panuje nieład i zbyt wiele przedmiotów rozprasza uwagę zainteresowanego, spadają szanse na sprzedaż lub wynajem. Kupujący może się zniechęcić. Podstawą jest dobre pierwsze wrażenie.

Na czym polega home staging?

Dzięki mojej pomocy Twoje mieszkanie przejdzie prawdziwą metamorfozę, wszelkie wady wnętrza zostaną zniwelowane, a atuty zostaną odpowiednio podkreślone. Home staging nie jest to typowa stylizacja mieszkania, a raczej „odstylizowanie” wnętrz, czyli sprawienie że mieszkanie będzie bardziej neutralne i spodoba się większej liczbie osób. Choć każdy ma inny gust i preferuje odmienny styl dekorowania, większość ludzi chce mieszkania które będzie przyjazne, funkcjonalne, harmonijne i zorganizowane. Moim celem jest, aby przyszli nabywcy właśnie tak opisali Twoją nieruchomość.