Usługi

W zależności od potrzeb i wariantu wybranego przez klienta, możemy zaproponować następujące usługi:

Usługi

Wywiad przedprojektowy

Każdy klient ma inne wymagania i potrzeby. Wszystko zależy od osobowości, zainteresowań i stylu inwestora. Podczas rozmowy wspólnie określamy styl i charakter projektowanego wnętrza.

Czytaj dalej

Koncepcja wnętrza

Potrzeby i preferencje klientów są zbierane w logiczną całość, czego skutkiem jest spójne estetycznie wnętrze i przemyślane rozwiązania.

Czytaj dalej

Inwentaryzacja wnętrza

W sytuacji, gdy inwestor nie dysponuje aktualnym planem nieruchomości, wymagane jest przeprowadzenie inwentaryzacji, która dokładnie zlustruje stan obecny przestrzeni.

Czytaj dalej

Zmiana układu funkcjonalnego

Niestety bardzo rzadko trafiamy na mieszkania z rozkładem pomieszczeń dopasowanym do naszych potrzeb. Na życzenie klienta i zgodnie z jego wytycznymi, tworzę układ mieszkania dopasowany do indywidualnych preferencji.

Czytaj dalej

Rzut wnętrz

Przygotowuję projekt wnętrza wraz z wymiarami. Rzut jest wykonywany na podstawie planów przesłanych przez klienta lub po przeprowadzeniu inwentaryzacji.

Czytaj dalej

Projekt rozmieszczenia elektryki

Projekt obejmuje rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, punktów oświetleniowych oraz włączników oświetlenia.

Czytaj dalej

Dobór dodatków

Diabeł tkwi w szczegółach. Odpowiednio dobrane meble i dodatki subtelnie podkreślą charakter i styl wnętrza (tj. poduszki, narzuty, lustra), jednocześnie nie zagracając przestrzeni.

Czytaj dalej

Specyfikacja wyposażenia

Przygotowuję przystępny wykaz materiałów wykończeniowych i innych elementów wyposażenia.

Czytaj dalej

Projekt kuchni

Uwzględniam każdy aspekt rozmieszczenia mebli i sprzętu. Klient otrzymuje precyzyjnie zwymiarowane i opisane rysunki układu mebli.

Czytaj dalej

Projekt łazienki

Sporządzam należycie zwymiarowane rzuty oraz widoki ścian obejmujące elementy wyposażenia stałego, tj. armaturę i ceramikę sanitarną.

Czytaj dalej
Usługi
Obraz z dziewczynką na plaży

Projekt mebli na zamówienie

Indywidualistom stroniącym od nudy i unikającym powtarzalności projektuję unikatowe meble. Klient otrzymuje rysunek w formie zwymiarowanych planów i przekrojów, wraz z detalami nieodzownymi do poprawnej realizacji projektu przez stolarza.

Czytaj dalej

Projekt wnętrza szafy lub garderoby

Projektując szafy i garderoby podstawą jest ergonomia użytkowania. Dodatkowy nacisk kładę na funkcjonalną aranżację przestrzeni.

Czytaj dalej

Wspólne zakupy

Podczas wspólnych zakupów w sklepie budowlanym lub meblowym pomagam klientowi odnaleźć się w gąszczu ofert i doradzam w trudnych decyzjach zakupowych. Razem dobieramy niezbędne elementy wyposażenia, meble i kolorystykę.

Czytaj dalej

Nadzór autorski

Nadzór autorski jest przeznaczony dla klientów którzy lubią mieć wszystko zapięte na ostatni guzik i mieć pewność, że prace zostaną wykonane zgodnie z projektem. Wielka oszczędność czasu i nerwów.

Czytaj dalej

Home staging

Profesjonalnie przygotuję nieruchomość do błyskawicznej i dochodowej sprzedaży lub wynajmu. Odpowiednia aranżacja mieszkania z pewnością wywoła tylko pozytywne emocje inwestorów.

Czytaj dalej