Nazywam się Karolina Pogorzelska


Świadczę kompleksowe usługi z zakresu wystroju wnętrz

Mam swój styl, ale projektuję na zasadzie współpracy, potrafię odpowiedzieć na preferencje klientów i zaproponować niepowtarzalne i przemyślane rozwiązania, tak aby każdy w swoim mieszkaniu czuł się rzeczywiście jak u siebie, a jednocześnie wyjątkowo.


Zobacz moje Portfolio

TROCHĘ O MNIE

Zaczęło się niewinnie, od podjęcia wnętrzarskiego wyzwania.

W trakcie okazało się, że dobieranie kolorów, wyszukiwanie mebli i dodatków to coś, co lubię robić. Do tej pory to była pasja, ale dopiero to doświadczenie uświadomiło mi, że ta pasja powinna przerodzić się w codzienne zajęcie.

Od tamtej pory minęło już kilka lat – z jednej strony lat nauki, szkoleń i kursów, z drugiej szlifowania umięjętności w praktyce. Na mieszkaniach, początkowo znajomych i znajomych znajomych, uczyłam się, co można i czego się nie da. Aranżowanie wnętrz zawsze sprawia mnóstwo radości, zwłaszcza w tych momentach, kiedy można zobaczyć efekty swojej pracy. To niepowtarzalne uczucie, kiedy rysunek staje się rzeczywistością.


Fotel

Rekomendacje

Przeczytaj co o współpracy z Maszroom mówią klienci

 • Chciałabym podziękować Pani Karolinie za udaną współpracę i wszystkie pomysły, którymi się podzieliła. Oprócz tego, że mieszkanie wygląda po prostu pięknie, to jestem bardzo zadowolona z nowego, funkcjonalengo układu wnętrza. Nigdy bym się nie spodziewała, że na 50 m2 da się wydzielić przestrzeń na małą garderobę! Każdy metr  został dokładnie przemyślany i wykorzystany. Pani Karolina jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Jeśli kiedyś uda mi się spełnić marzenie o zakupie domu, to z pewnością ponownie skorzystam z usług Maszroom.

  Olga
 • Pomoc Maszroom okazała się nieoceniona przy remoncie kuchni i łazienki. Z uwagi na fakt, iż były to malutkie pomieszczenia, bardzo nam zależało na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni.  Maszroom wywiązał się z zadania wzorowo.  Dzięki odpowiedniej aranżacji, umiejętnej grze kolorów i świateł ta nieduża przestrzeń sprawia wrażenie jakby urosła o kilka metrów kwadratowych.  Właściwe dodatki sprawiają, że aranżacja jest ciepła i przytulna, a my czujemy się w naszych nowych wnętrzach komfortowo.

  Katarzyna
 • Kontakt do firmy Maszroom dostałem od znajomych. Nie miałem pojęcia jak wykończyć moje mieszkanie, ani jaki styl najbardziej by do mnie pasował. Współpraca z biurem projektowym rozpoczeła się od długiej rozmowy,  podczas której Pani Karolina szczegółowo przeanalizowała moje potrzeby. Efektem był projekt, który idealnie trafił w moje gusta. Jestem przekonany, że samodzielnie nie byłbym w stanie urządzić mieszkania z takim wyczuciem smaku jak przy pomocy Maszroom. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Michał
 • Z pełnym przekonaniem i przyjemnością chcielibyśmy polecić pracownie projektową Maszroom. Wybierając projektanta wnętrz kierowaliśmy się głównie zdjęciami dotychczasowych realizacji.  Zależało nam, aby nasze mieszkanie było wyjątkowe i nie kopiowało mieszkań z katalogów wnętrzarskich. Pani Karolina indywidualnie podeszła do naszego zlecenia i niczego nam nie narzucała. Wszystkie propozycje były skrojone na miarę naszych potrzeb, dzięki czemu wspaniale się czujemy w naszym nowym mieszkaniu i nie zamienilibyśmy go na żadne inne. Jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.

  Magda i Wojtek
 • Mieliśmy przyjemność korzystać z usług firmy Maszroom podczas generalnego remontu naszego mieszkania. Dzięki pomocy Pani Karoliny z małego, nieustawnego mieszkania w starym budownictwie, udało się stworzyć przestronną i nowoczesną przestrzeń. Otrzymaliśmy kompleksowy projekt, począwszy od nowego układu ścian, skończywszy na doborze kolorów i dodatków. Niekonwencjonalne podejście do projektowania wnętrz zaowocowało wnętrzem pełnym harmonii i piękna. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście, zaangażowanie i ogomny wkład pracy.

  Anna